Po-Pa: 09:00 - 18:00

Pohotovostní služba

Volejte ještě dnes

+420 777 677 776

Office v Praze

Na Rokytce 1029/30, Praha 8

O nás

VZTPRO - Specialisté na vytápění a klimatizaci

Jsem hrdý na to, že jsem jediným kontaktním místem, které dokáže splnit všechny potřeby mého klienta. Mým cílem je poskytovat služby v oblasti designu a instalace nejvyšší kvality podle plánu a rozpočtu spolu s vynikajícím zákaznickým servisem. Chápu, že čas a náklady jsou zásadní, a snažím se jít nad rámec očekávání mého klienta.
Pro klid svých zákazníků nabízím cenné servisní a servisní smlouvy šetřící peníze. Zavolejte prosím pro další podrobnosti.

Naše společnost poskytuje celé spektrum práce jakékoli úrovně složitosti. Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří působí v oboru nejméně 6 let. Získali jsme rozsáhlé zkušenosti při řešení nejsložitějších technických a organizačních úkolů, což nám umožňuje poskytovat vám ty nejlepší služby.

24 hodinová pohotovostní služba

Naše společnost již deset let nabízí zákazníkům své profesionální služby v oblasti řešení projektů vzduchotechniky a klimatizace. Jsme schopni dodávat kompletní řetězec služeb, od technických návrhů a zpracování projektové dokumentace, až po odborné zaměření, vlastní montáž, pravidelnou údržbu a záruční i pozáruční servis. Od roku 2010, kdy byla naše společnost založena, jsme realizovali celou řadu projektů v bytech a rodinných domech, kancelářských a komerčních prostorách i v průmyslových podmínkách. Naše bohaté zkušenosti, které jsme získali při realizaci těchto projektů, často se specifickými a nestandardními parametry, samozřejmě rádi vrhneme do dalších projektů.

+420 777 677 776

Pracovní doba

PO-PA: 9:00-18:00

5 let zkušeností

Charakterizuje nás vysoká profesionalita všech pracovníků, od projektantů po techniky. Důraz klademe na stoprocentní kvalitu námi realizovaných řešení a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Vždy využíváme prověřené značkové komponenty, které zaručují vysokou účinnost celé vzduchotechniky, její spolehlivost a dlouhé fungování s minimem závad.